kj

Oddziały

Oddział Jawczyce

Sekretariat: 22 250 81 61

Windykacja: kom. 533 320 939

Telemarketing: 22 250 81 55, 22 721 22 22

Jawczyce 05-850 ul. Piastowska 63

tel. 22 721 22 22

fax. 22 733 00 46

biuro@kingdystrybucja.pl

Dyrektor oddziału Konrad Nowakowski tel. 531 031 050

Oddział Radom

Radom 26-600 ul. Chorzowska 3

tel. 48 360 10 15

biuro@kingdystrybucja.pl

Dyrektor oddziału Przemysław Madejczyk  tel. 796 988 765

Oddział Płock

Płock  ul. Bielska 78

tel. 24 366 10 20

biuro.plock@kingdystrybucja.pl

Dyrektor oddziału Rafał Dymek tel. 883 655 388

Oddział Białystok

Białystok ul. Produkcyjna 111

tel. 85 743 12 41

biuro.bialystok@kingdystrybucja.pl

Dyrektor oddziału Marzena Tomaszewska tel. 533 327 537

Nasz zespół

Jawczyce

Artur Wielechowski

Dyrektor ds. Sieci

Tel. 534 209 001

a.wielechowski@kingdystrybucja.pl

Artur Grzelak

Regionalny kierownik sprzedaży

Tel. 690 900 811

a.grzelak@kingdystrybucja.pl

Katarzyna Kurek

Tel. 531 022 444

k.kurek@kingdystrybucja.pl

Karol Nicewicz

Tel. 517 850 927

k.nicewicz@kingdystrybucja.pl

Łukasz Chwaliński

Tel. 533 980 606

l.chwalinski@kingdystrybucja.pl

Marzena Szcześniak

Tel. 578 411 003

m.szczesniak@kingdystrybucja.pl

Krystian Fiuty

Tel. 530 036 016

k.fiuty@kingdystrybucja.pl

Łukasz Barankiewicz

Tel. 881 767 883

l.barankiewicz@kingdystrybucja.pl

Radom

Bartłomiej Lubański

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tel. 533 933 307

b.lubanski@kingdystrybucja.pl

Piotr Szczepański

Tel. 794 464 000

p.szczepanski@kingdystrybucja.pl

Rojek Zbigniew

575 937 373

z.rojek@kingdystrybucja.pl

Fijołek Mariusz

790 454 404

m.fijolek@kingdystrybucja.pl

Płock

Magdalena Dymek

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tel. 793 721 388

m.dymek@kingdystrybucja.pl

Iwona Winiarek

Tel. 791 633 444

i.winiarek@kingdytrybucja.pl

Joanna Pawikowska

Tel. 795 003 120

j.pawikowska@kingdystrybucja.pl

Artur Kondracki

Tel. 883 788 833

a.kondracki@kingdystrybucja.pl

Tomek Brzozowski

Tel. 533 314 407

a.brzozowski@kingdystrybucja.pl

Krzysztof Maciaszek

Tel. 537 065 353

k.maciaszek@kingdystrybucja.pl

Damian Nejman

Tel. 95 888 108

d.nejman@kingdystrybucja.pl

Gabrys Kołczak

Tel. 576 602 006

g.kolczak@kingdystrybucja.pl

Białystok

Sylwia Docnik

Tel. 533 532 996

s.docnik@kingdystrybucja.pl

Krzysztof Kożuszkiewicz

Tel. 533 532 998

k.kozuszkiewicz@kingdystrybucja.pl

Projekty UE

W związku z realizacją projektu „Internetowa platforma B2B King Dystrybucja” w ramach działania 8.2 POIG „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” Firma King Dystrybucja Sp. z o.o. otrzymało dofinansowanie o wartości 215 662,30 pln na wykonanie systemu stanowiącego B2B.

Dzięki projektowi została stworzona platforma B2B pozwalająca na automatyzację procesów biznesowych. W ramach projektu wdrożone zostały technologie elektronicznej wymiany danych prowadzące do eliminacji obiegu dokumentacji w formie papierowej, zastosowane zostaną rozwiązania informatyczne charakteryzujące się nowoczesnością, optymalizujące efektywność energetyczną i zwiększające bezpieczeństwo ekologiczne inwestycji (rozwiązania Green IT).

W związku z realizacją projektu „Internetowa platforma B2B King Dystrybucja” w ramach działania 8.2 POIG „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” Firma King Dystrybucja Sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na dostawę i wykonanie systemu stanowiącego B2B.

Celem projektu jest stworzenie platformy B2B pozwalającej na automatyzację następujących procesów biznesowych realizowanych na linii Dostawcy – Wnioskodawca – Odbiorcy:

Zamawianie towarów przez Wnioskodawcę

Zamawianie towarów u Wnioskodawcy

Kontroling rozliczeń Wnioskodawca – Odbiorca.

Niniejszy system B2B dotyczy sprzedaży hurtowej i detalicznej mięsa i wyrobów z mięsa, min. towaru o krótkim terminie przydatności do spożycia. Przy tworzeniu modułu B2B uwzględniono jego dodatkową funkcjonalność w zakresie szybkiej sprzedaży wyrobów o krótkim terminie przydatności do spożycia.

Wnioskodawca będzie świadczył również na rzecz partnerów zaawansowaną usługę elektronicznego automatycznego przetwarzania danych (big data).

Współpraca w zakresie B2B odbywać się będzie za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Celem projektu jest automatyzacja procesów B2B w architekturze trójwarstwowej, przy pomocy platformy webowej.

W ramach projektu wdrożone zostaną technologie elektronicznej wymiany danych prowadzące do eliminacji obiegu dokumentacji w formie papierowej, zastosowane zostaną rozwiązania informatyczne charakteryzujące się nowoczesnością, optymalizujące efektywność energetyczną i zwiększające bezpieczeństwo ekologiczne inwestycji (rozwiązania Green IT).

Projekt dotyczy zautomatyzowania współpracy z 1 stałym Odbiorcą i 1 stałym dostawcą.

Zasięg projektu – międzynarodowy

Rynek docelowy – sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa

Nabór – I 2014

Kwota dofinansowania – 215 662.30 PLN

Zadaj nam pytanie

Kontakt

Adres

KING Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 3
26-600 Radom

Dane kontaktowe

Email : biuro@kingdystrybucja.pl
Tel. 48 360 10 15

Dane firmy

NIP 948-259-22-15

REGON 145148799

KRS 0000394764